Stypendium Starosty Jędrzejowskiego dla Adama Wójcika!

„Wymagajcie od siebie,
choćby inni od Was nie wymagali”

Św. Jan Paweł II

W środę 6 grudnia w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Starosty Jędrzejowskiego imienia Świętego Jana Pawła II za pierwszy semestr roku szkolnego 2023/2024. Wyróżnienia otrzymało 10 uczniów. Stypendia najzdolniejszym uczniom przekazał starosta powiatu jędrzejowskiego Paweł Faryna wraz z wicestarostą Marią Barańską.

W ceremonii asystował również Święty Mikołaj, który podarował najzdolniejszym uczniom pamiątkowe bombki świąteczne.

Wśród najzdolniejszych uczniów, znalazł się uczeń klasy 2Btl technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk Adam Wójcik.

Od samego początku nauki w naszej placówce Adam  sumiennie i systematycznie zdobywa wiedzę oraz ambitnie realizuje swoje plany. Naszego najlepszego ucznia można opisać następująco:

„Wiedza jest dla niego jak niekończąca się podróż, a każdy dzień to nowa okazja do odkrywania czegoś fascynującego, zaś nauka to nie tylko obowiązek, lecz pasja, która daje mu radość i satysfakcję. Jego umysł jest jak magnes przyciągający wiedzę, a każde doświadczenie staje się dla niego okazją do poszerzenia horyzontów”.

Gratulujemy serdecznie Adamowi i życzymy dalszych sukcesów!

/jk&ak/

Materiał filmowy w telewizji świętokrzyskiej tvś