„Paczka dla Rodaka na Wileńszczyźnie”

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Paczka dla Rodaka na Wileńszczyźnie”, której pomysłodawcą było Starostwo Powiatowe w Kielcach. Informację o tej zbiórce charytatywnej otrzymaliśmy od naszego organu prowadzącego. Dnia 1 grudnia przekazaliśmy do Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie dary w formie artykułów spożywczych oraz środków chemicznych, które trafiły następnie do Kielc, a później do Polaków mieszkających na Litwie.

W ramach akcji w powiecie udało się uzbierać blisko tonę jedzenia, produktów chemicznych i upominków dla dzieci. W zbiórce udział wzięli pracownicy jędrzejowskiego starostwa powiatowego, szkoły i placówki oświatowe oraz Komenda Państwowa Polskiej Straży Pożarnej w Jędrzejowie i Komenda Państwowa Policji w Jędrzejowie. Wśród darczyńców znalazła się również nasza placówka.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i dary przekazane na zbiórkę charytatywną dla naszych rodaków na Litwie.

/RW/