Pierwszy festyn szkolny już za nami!

14 czerwca 2024r. z inicjatywy Rady Rodziców w ramach integracji lokalnej odbył się festyn połączony z Dniem Otwartym szkoły. Pogoda była wymarzona na rodzinny piknik pod chmurką. Od samego rana w piątek trwały intensywne przygotowania do festynu, w którym brali udział rodzice, pracownicy szkoły oraz uczniowie ZS w Sędziszowie. Wydarzenie otworzył dyrektor szkoły – pan Grzegorz Pyzowski, który przywitał zgromadzonych gości. Nie zabrakło wielu atrakcji: były występy uczniów, koncert Orkiestry Dętej z SCK w Sędziszowie, pokaz sekcji bokserskiej Wataha z Jędrzejowa, a panie z siłowni BeActive BeActive dbały o smukłe sylwetki uczestników podczas pokazu fitness. Ruch był wskazany, zwłaszcza po konsumpcji wspaniałych wypieków rodziców, kiełbasek z grilla oraz smakołyków przygotowanych przez zaprzyjaźnione Koła Gospodyń Wiejskich. Najmłodsi uczestnicy mogli się zrelaksować w strefie rozrywki, a jeszcze inni spróbować szczęścia w loterii fantowej. Nie zabrakło kącika malowania twarzy oraz zawodów sportowych. Na koniec odbył się obiecany festiwal kolorów, który wywołał wiele radości i uśmiechów na twarzy nie tylko u dzieci, ale i dorosłych. Organizatorzy uroczystości szczególne podziękowania kierują do pań  KGW z:

Koła Gospodyń Wiejskich Klimontów/Klimontówek

Koła Gospodyń Wiejskich „Sikoreczki” z Krzcięcic

Koła Gospodyń Wiejskich z Gniewięcin


Serdeczne podziękowania należą się również sponsorom:

Firmie PSB Zbierański


Przewoźnikowi PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa


Sędziszowskiej Fabryce Kotłów Sefako S.A.


Zakładowi Transportowo-Handlowemu „Gór-Trans” Bogusław Górnikowski.


Wytwórni wędlin ZUBEX Tomasz Kozubek


Piekarni „Marek” Lidia Bierońska Sędziszów


Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na festynie i korzystali z wszelkich atrakcji, by wesprzeć nasze przedsięwzięcie.