Ostatni dzwonek w roku szkolnym 2022/23

Bez względu na to, jak daleko się płynie, zawsze jest jeszcze dalej do zobaczenia.”
Sir Francis Drake

Zakończyliśmy wspólny rejs…

W słoneczny, piękny piątek, 23 czerwca 2023 roku po dziesięciu miesiącach,
a dokładnie po 36 pełnych tygodniach i 6 dniach uczniowie naszej szkoły zakończyli wspólny rejs po meandrach wiedzy i dopłynęli do upragnionego portu – wakacji.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 w naszym technikum poprzedziła się Msza Święta w parafii pw. Św. Brata Alberta w Sędziszowie.

Koniec roku to czas podsumowań i nagrodzenia najlepszych uczniów za ich ciężką pracę zarówno w sferze nauki, jak i w życiu społeczności naszej placówki. W tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem w naszym technikum” otrzymało 12 uczniów, a mianowicie:
Anna Chyla z klasy III ttka z oddziału kształcącego w zawodzie technik transportu kolejowego, Adam Wójcik z klasy I Btl z oddziału kształcącego w zawodzie technik logistyk, Łukasz Bratek z klasy III tmib z oddziału kształcącego w zawodzie technik informatyk, Dawid Pawlikowski z klasy III ttka z oddziału kształcącego w zawodzie technik transportu kolejowego, Łukasz Sacharz z klasy III ttka z oddziału kształcącego
w zawodzie technik transportu kolejowego, Gabriel Fenrych z klasy I Btl z oddziału kształcącego w zawodzie technik logistyk, Wiktoria Witek z klasy I Btl z oddziału kształcącego w zawodzie technik logistyk, Błażej Pośpiech z klasy I Atk z oddziału kształcącego w zawodzie technik transportu kolejowego, Krystian Schneider z klasy II tmi z oddziału kształcącego w zawodzie technik informatyk, Alicja Balant z klasy I Ctmi z oddziału kształcącego w zawodzie technik, Oliwia Gądek z klasy I Atk z oddziału kształcącego w zawodzie technik transportu kolejowego, Magda Bratek z klasy II tkl z oddziału kształcącego w zawodzie technik transportu kolejowego.

Nagrody za pracę na rzecz samorządu uczniowskiego otrzymali następujący uczniowie: Wiktoria Wójcik z z klasy III ttka, Karol Kręgiel z klasy III tmib oraz Dominik Krzosa z klasy III tmib.

Wręczono również dyplomy i nagrody uczniom, którzy reprezentowali nasze technikum w olimpiadzie i konkursie języka angielskiego. Opiekunem młodzieży była pani Renata Wcisło.

Dyrektor naszej szkoły życzył wszystkim wyróżnionym uczniom dalszych wybitnych osiągnięć, satysfakcji z żeglowania po oceanie wiedzy oraz spełnienia najskrytszych marzeń. „Niech Wasza determinacja i poświęcenie staną się źródłem inspiracji dla wszystkich uczniów naszego technikum!.” – mówił dyrektor.

Drodzy Uczniowie!

Gratulujemy Wam Waszych wszystkich osiągnięć i postępów w nauce, jakich dokonaliście w minionym roku szkolnym. Były to chwile pełne wyzwań, ale także niezapomniane momenty, które kształtują Was jako jednostki. Teraz nadszedł czas na chwilę oddechu i zasłużonego relaksu. Niech te wakacje będą dla Was czasem odpoczynku od nauki.

Zrzućcie z siebie ciężar codziennych, uczniowskich obowiązków i oddajcie się beztroskiej przyjemności odpoczynku i przygód. Niech każdy dzień będzie dla Was czasem radości, wspaniałych odkryć i niezapomnianych chwil.
Cieszcie się słońcem na skórze, błękitem nieba i zapachem wolności, które te dni przynoszą. Twórzcie wspomnienia, które będą się świecić jak gwiazdy na nocnym niebie.

Pamiętajcie również o swoim bezpieczeństwie i bezpieczeństwie innych.

Niech Wasze serca będą wypełnione radością, a wasze drogi prowadzą do najpiękniejszych miejsc na ziemi.

Wracajcie na pokład naszego wspólnego okrętu, pełni energii i gotowi do nowego rejsu po meandrach wiedzy.

Do zobaczenia we wrześniu!