Jarmark Świąteczny „Sędziszowskie kolędowanie”

Dzień ciepły, choć grudniowy… 17 grudnia 2023r. niedzielne popołudnie rozświetliły kolorowe, świąteczne stragany. W tle przepiękne melodie kolęd, znanych pastorałek, dźwięk dzwonków św. Mikołaja, śmiech i gwar licznie przybywających ludzi, a wśród nich występ wokalny uczniów ZS w Sędziszowie! Atmosfera iście świąteczna – wypełniona dobrocią, ofiarnością i ludzką życzliwością.

Z inicjatywy Rady Rodziców przy współudziale społeczności szkolnej ZS w Sędziszowie uczestniczyliśmy w kiermaszu świątecznym.  Z radością informujemy, że stoisko naszej szkoły cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, o czym najlepiej świadczy wyprzedanie niemal wszystkich produktów. Uzbierana kwota została przekazana Radzie Rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i obecnością wypełnili ten dzień i dołożyli swoją „cegiełkę” na rzecz naszego kiermaszu świątecznego. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Rodzicom za przepyszne wypieki oraz piękne stroiki. Uczniom dziękujemy za liczną obecność oraz kreatywność, zaangażowanie w sprzedaży oraz pomoc techniczną przy montażu naszego straganu. Swoje podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko.

Lista darczyńców i osób bezpośrednio zaangażowanych w akcję świąteczną:

Klasa 1a:

Kisiel Dawid, Dąbrowski Dawid, Stawiarska Maja, Miętkiewicz Wiktoria, Opałka Kornelia, Rosochacki Jakub, Król Aleksandra, Wójcicka Martyna, Woźniak Mateusz, Rosochacki Jakub, Król Aleksandra, Nocoń Emilia, Stawiarska Maja, Skóra Bartłomiej, Opałka Kornelia, Król Aleksandra, Anna Marczewska

Klasa 1b:

Wiktor Kwiecień, Jakub Trzciński, Filip Poczęty, Magdalena Podsiadło, Oskar Kowalski, Jakub Walancik, Igor Jaworski, Julia Rosół, Oliwia Fendrych, Julita Gębka

Klasa Ic:

Oskar Surdel, Michał Maj, Igor Kraska, Mikołaj Nawrot, Mateusz Gregorczyk, Jakub Czaj, Dominik Biela

Klasa 2a:

Klaudia Sobieraj, Julia Sobieraj, Kinga Równicka, Michał Grzybek, Kamil Dorajczyk, Natalia Rosół, Sandra Wywiał

Klasa 2b:

Maja Białek, Adam Wójcik, Gabriel Fendrych, Kacper Gołąb

Klasa 2c:

Bratek Anita, Balant Alicja, Budziosz Kamil, Kozera Kacper, Kubrak Bartosz, Hudyka Filip, Wójcik Paweł, Wójcik Mateusz, Zaczkowski Sebastian, Alicja Balant, Filip Hudyka

Klasa 3a:

Bruno Uchto

Klasa 3b:

Krystian Schneider, Mateusz Maczkiewicz, Jakub Marosek

 Klasa 4a:

Wiktoria Wójcik, Bogdan Pardała, Karol Równicki, Sebastian Równicki, Wiktor Puto, Kamil Ciupka, Patryk Janus, Bartłomiej Hajdas

Klasa 4b:

Karol Kręgiel, Kacper Ciosek, Alicja Wójcik, Denis Michalski

 Klasa 5a:

Miłosz Rojek

Agnieszka Lechowicz / Renata Wcisło