Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Świętokrzyskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych, która odbyła się 14 marca w Centrum Kultury w Jędrzejowie.

Specjalnie na tę okazję nasi uczniowie nagrali spot, w którym zachęcali do wybrania Zespołu Szkół i który mogli obejrzeć uczniowie szkół podstawowych z powiatu jędrzejowskiego.  Nasze stanowisko również cieszyło się sporym zainteresowaniem. Odwiedzający mogli zapoznać się z wiodącymi kierunkami naszego Technikum i Szkoły Branżowej, obejrzeć ciekawą prezentację, rozwiązać rebusy związane z koleją a przede wszystkim porozmawiać z uczniami klas drugich, trzecich i czwartych. Ulotki i gadżety rozeszły się „jak świeże bułeczki” a  my mamy nadzieję, że przełoży się to na wybór naszego Technikum i Szkoły Branżowej.