Ślubujemy !

13.10.2023 odbyło się  ślubowanie klas I w Zespole Szkół w Sędziszowie. 

Uroczystość poprzedziła msza święta w Kościele św. Brata Alberta w Sędziszowie.
Część artystyczna miała miejsce w Samorządowym Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Sędziszowie. Dziękujemy za udostępnienie sali. 

Drodzy Pierwszoklasiści! To był szczególny dla Was dzień. Mija pierwszy miesiąc nauki w nowej szkole. Od czwartego września tworzymy wielką szkolną rodzinę. Jak wiadomo  w rodzinie każdy obok praw ma także obowiązki, które powinien solidnie wypełniać, jednym z nich jest przede wszystkim pilna nauka. Z pewnością będzie to rok ciężkiej pracy. Starsi koledzy podadzą Wam pomocną dłoń. Korzystajcie z ich szczerych rad i pomocy.

Cieszymy się, że wybraliście naszą szkołę jako etap dalszego kształcenia.  Gwarantujemy Wam, że lata spędzone w tej placówce pozostaną na zawsze w Waszej pamięci. Życzymy Wam wspaniałego startu na szkolną przygodę, wielu sukcesów. Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi i zdolni do wielkich rzeczy. Z ogromną radością witamy Was w naszej szkole. 

Podczas tego wydarzenia, nie zapomnieliśmy również o szczególnej rocznicy – 250 lat od utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Drodzy nauczyciele, wychowawcy i pracownicy szkoły! Pragniemy więc z tego miejsca wyrazić Wam wszystkim naszą ogromną wdzięczność za trud wkładany w nasze wykształcenie i wychowanie. To Wy obok naszych rodziców , kształtujecie nasze serca i umysły.

Dziękujemy Wam za to z całego serca i życzymy stu lat pomyślności!