Dziecięca radość logistyków z 2Btl

„W każdym z nas drzemie dziecko, a w nim iskra, która potrafi rozpalić najzimniejsze serca”.

Tymi słowami rozpoczęło się spotkanie integracyjne klasy drugiej technikum logistycznego, zorganizowane z okazji Dnia Dziecka dzięki zaangażowaniu klasowej rady rodziców.

Spotkanie odbyło się na terenie zielonym poza szkołą – w miejscowości Czekaj, gdzie przygotowano wszystko, co niezbędne do udanej imprezy: stoły zastawione przysmakami, stanowisko do grillowania oraz miejsce na gry i zabawy. Pogoda dopisała, zaś atmosfera była pełna entuzjazmu i radości.

Podczas, gdy w powietrzu unosił się zapach grillowanych kiełbasek i skoszonej trawy, młodzież postanowiła skorzystać z okazji i zrelaksować się. Jedni grali w UNO, inni
w siatkówkę a jeszcze inni oddawali się rozmyślaniom bujając się z zamkniętymi oczami
na huśtawkach.

Podczas konsumpcji najlepszych grillowanych kiełbasek rozmowy toczyły się wartko, zarówno o szkolnych wyzwaniach, jak i planach na wakacje. Takie właśnie chwile integrują zespół klasowy, budują prawdziwe więzi, a „to co nas łączy, jest silniejsze niż to, co nas dzieli.”
Młodzież z klasy 2Btl miała okazję przekonać się, że grillowanie jest jak logistyka – trzeba mieć dobry plan, odpowiednie zasoby i współpracować, żeby wszystko wyszło idealnie.

Drodzy Uczniowie klasy 2Bl!

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, aby Wasze życie było jak najlepiej zoptymalizowany łańcuch dostaw – pełen radości, śmiechu i zero opóźnień! Niech każdy Wasz dzień będzie jak perfekcyjnie skoordynowana dostawa Just-in-Time, a Wasze humory zawsze na poziomie 100% dostępności.

Niech Wasze cele będą zawsze w zasięgu ręki, jak dobrze zlokalizowany magazyn, a Wasze plany – elastyczne jak system zarządzania zapasami. Życzymy Wam, abyście każdy problem rozwiązywali
z lekkością, jak mistrzowie w zarządzaniu ryzykiem, i aby Wasze szkolne przygody były równie ekscytujące jak dynamiczne trasy dostaw.

Życzymy Wam, żeby Wasza nauka była pełna inspiracji, tak jak dobrze zaopatrzony magazyn – zawsze gotowa na każde wyzwanie. A Wasze przerwy – pełne spontaniczności, jak nieplanowane dostawy uśmiechów i radości.

Wszystkiego najlepszego, dużo śmiechu i optymalizacji szczęścia w każdej chwili Waszego logistycznego życia!

jk&ak