Zakończenie cyklu zawodów „Powiat Jędrzejowski na sportowo”

8 grudnia w Zespole Szkół nr2 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” odbyło się zakończenie cyklu zawodów sportowych pod hasłem „Powiat Jędrzejowski na sportowo”. W wydarzeniu uczestniczył Paweł Faryna, Starosta Jędrzejowski, który wraz z Januszem Adamczykiem, wicedyrektorem oraz Prezesem Powiatowego Związku Stowarzyszeń Sportowych byli pomysłodawcami wydarzenia.

➡ „Powiat Jędrzejowski na sportowo” – pod tym hasłem kryje się rywalizacja, ruch, promocja sportu i zdrowego stylu życia, podniesienie ogólnej sprawności i wydolności organizmu, zachowanie fair play. W zawodach sportowych we wszystkich sześciu szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Jędrzejowski czynnie wzięło udział 323 zawodników oraz 34 nauczycieli.

➡ Turnieje w jakich udział wzięli uczniowie:

– Tenisa Stołowego

– Piłki Nożnej Halowej

– Pokonywanie Toru Policyjnego

– Piłki Siatkowej

– Piłki Nożnej