Wycieczka do ENERGYLANDII w Zatorze

Tak się integruje klasa II TTKa w Zespole Szkół w Sędziszowie!

WYCIECZKA DO ENERGYLANDII W ZATORZE

Dokładnie 28 września klasa druga technikum transportu kolejowego pod opieką wychowawczyni, pani Renaty Wcisło oraz ks. Łukasza Parzniewskiego, wyruszyła na podbój największego Parku Rozrywki w Polsce, oferującego kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 43 hektarów. Największym zainteresowaniem naszych uczniów cieszyła się strefa ekstremalna z robiącym piorunujące wrażenie Hyperionem, na którym pędzili z prędkością 142 km/h i wznosili się na wysokość 77 m. Podobnych emocji dostarczył potężny rollercoaster Zadra w strefie Smoczy Gród. Ekscytacja i zadowolenie mieszające się z dreszczem strachu tuż po opuszczeniu atrakcji, mówiły same za siebie. Po wielogodzinnym szaleństwie, z uśmiechami na twarzy i z głowami nadal wirującymi w chmurach wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Niesamowita atmosfera, zgrany zespół klasowy i udana pogoda uczyniły wycieczkę bardzo udaną. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na następny wyjazd! Gdzie tym razem? Zobaczymy…

Renata Wcisło