Warsaw Industry Week

9 listopada br. 10 osobowa grupa naszych uczniów wraz z opiekunem p. Jackiem Zawadzkim brała udział w największym targowym wydarzeniu branży przemysłowej – Ptak Warsaw Expo – Warsaw Industry Week. To najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej, wystawcy podzieleni byli na 10 stref tematycznych, między innymi: Strefy Obróbki Metalu, Lakiernictwa, Spawalnictwa,  Robotyki i Automatyki, Oprogramowania czy technologii laserowych – Lasery 4.0. 

Podczas zwiedzania uczniowie mogli poznać zagadnienia dotyczące nowoczesnych technologii obróbki, poprawy wydajności i efektywności oraz optymalizacji łańcucha produkcyjnego. Wyjazd został zorganizowany w ramach realizowanego projektu pn. „Zawodowcy dla przemysłu 4.0. Wsparcie kształcenia zawodowego na potrzeby regionalnego przemysłu w obszarze horyzontalnej specjalizacji województwa świętokrzyskiego”