Studniówka 2022

„Piękna chwilo trwaj”

To był niezapomniany bal. W sobotę, 15 stycznia 2022 roku punktualnie o godz. 19:00 w Domu weselnym „Magnat” odbyła się studniówka uczniów klasy IV naszego technikum mechanicznego. Młodzież, niezwykle pięknie i z klasą prezentowała się podczas tego balu, którego z całą pewnością nie mogli się doczekać.
Uroczystość otworzyli przedstawiciele uczniów, Mateusz Janas i Bartosz Szydłowski, którzy podziękowali swojej wychowawczyni, nauczycielom, rodzicom i kolegom za wspólne lata nauki, pracy, wyzwań, przygód, chwil radosnych, ale i tych smutnych. Najlepszych wyników na maturze, pomyślności i odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi do wymarzonego celu oraz wspaniałego balu – w swoich przemówieniach życzył pan Dyrektor Grzegorz Pyzowski oraz zaproszeni goście Pan Marek Mentel – Przewodniczący Rady Powiatu Jędrzejowskiego oraz Pan Wacław Szarek – Burmistrz Sędziszowa. „Jeśli nie wiesz do jakiego portu płyniesz, to żadne wiatry nie będą ci przychylne (Seneka) –
Życzę Wam, abyście zawsze w swoim dorosłym życiu wiedzieli dokąd zmierzacie, abyście mieli jasno sprecyzowane cele. Życzę wam dobrych wyborów, właściwych decyzji. Życzę wam pasji, która sprawi, że wasze życie będzie piękniejsze, pełne optymizmu i radości. A dzisiejszy wieczór, który jest piękniejszą stroną życia, niech będzie niezapomniany i niech trwa do białego rana. Przetańczcie całą noc, ale nie przetańczcie tych stu dni do matury, niech będą to dni wytężonej pracy i wysiłku i niech zaowocują dobrymi wynikami na egzaminach” – życzyła swoim wychowankom Marta Jawor.
Słowa podziękowania skierowano także do komitetu studniówkowego i wszystkich, którzy pomagali i wspierali organizację balu – Pana Prezesa Fabryki Kotłów „SEFAKO” S.A Jacka Borucińskiemu oraz Wacława Szarka za dofinansowanie uroczystości studniówkowej. Po części oficjalnej, nadszedł czas na jedyny i niepowtarzalny taniec na studniówce – poloneza. Młodzież zatańczyła go wraz z nauczycielami, poprowadzili go Dyrektor Szkoły wraz z
Wychowawczynią. Wszyscy prezentowali się perfekcyjnie. Brawo! Po ciepłym posiłku rozpoczęły się szaleństwa na parkiecie. Zabawa trwała do białego rana. Nie zabrakło tańców, śmiechu i dobrej zabawy, którą perfekcyjnie prowadziła ekipa Epicentrum Events.
Serdecznie dziękujemy!!!

/Marta Jawor/

>> Link do artykułu na stronie Echa Dnia <<