Sportowa jesień w powiecie jędrzejowskim

W dniu 10.09.2021r. odbył się szkolny turniej piłki nożnej w ramach akcji „Sportowa jesień w powiecie jędrzejowskim”.

W rozgrywkach wzięły udział wszystkie klasy Zespołu Szkół w Sędziszowie. Drużyny rozgrywały mecze na boisku szkolnym w obecności pozostałych uczniów klas. W sportowej atmosferze, nagradzanej brawami toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w każdym meczu. Łącznie rozegrano 13 spotkań. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy IVTM, drugie miejsce wywalczyła klasa ITKL natomiast III miejsce przypadło w udziale klasie IITK.

W czasie rozgrywania turnieju piłki nożnej na sąsiednim boisku do siatkówki, również w zaciętej atmosferze rozgrywał się mecz piłki siatkowej, w którym brały udział dziewczęta z klasy I i II.

Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Jarosław Piec i Zbigniew Krupa.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w turnieju. Gratulujemy zwycięzcom.